10PM

10PM 1.00

Zabijaj zombie w telefonie Nokia, ale... Tylko po 22

Zalety

  • Prosta i wciągająca
  • Można grać tylko w nocy (nie dotyczy sprytnych)
  • Różne zachowanie zombie w zależności od tego, w jaką część ciała trafimy

Wady

  • Można grać tylko w nocy
  • Może stać się monotonna

Bardzo dobry
8

10PM to darmowa gra na telefony Nokia. To prosta strzelanka, w której unieszkodliwiamy krwiożercze zombi strzelając do nich z kuszy. Choć bardzo prosta, gra 10PM jest wciągająca. Również dlatego, że możemy w nią grać tylko w nocy!

10PM to strzelanka na telefony Nokia z dotykowym wyświetlaczem z systemem Symbian S60 5th i Symbian ^3. Zmierzymy się w niej z najtrudniejszym wyzwaniem współczesnej popkultury: jak powstrzymać zombie? Twórcy 10PM rozwiązali ten problem w stylu retro - do ręki zamiast karabinu maszynowego otrzymujemy kuszę. Reguły gry są proste. Jeśli nie zdołamy zabić zombie zanim dotrze do krawędzi ekranu wyczerpujemy punkty życia. Z zombi nie ma jednak łatwo. Jeśli trafimy potwora w głowę, to zadamy mu więcej szkody, ale będzie on szedł szybciej. Trafiając go w tułów zabierzemy mu mniej energii ale bardziej go spowolnimy.

Gra 10PM otrzymała swoją nazwę nie bez powodu. Tak w języku angielskim oznacza się godzinę 22. Powszechnie wiadomo również, że zombie pojawiają się po zmroku. W grę 10PM możemy więc grać tylko od 22 do 6 rano. Takie nocne polowanie od razu wyzwala więcej emocji. Co się dzieje kiedy odpalimy grę w dzień? Będziemy mogli zagrać w zupełnie inną produkcję. Dla miłośników mrocznych strzelanek bardzo ciężkostrawną.

Dla niecierpliwych i sprytnych pogromców zombie istnieje pewna furtka, aby skrócić oczekiwanie. Podpowiedź: świeci, kiedy próbujesz zrezygnować.

Opinie użytkowników o 10PM